• Dzień św. Patryka w naszej szkole.

• 21.03.2022 12:02
      • Happy Saint Patrick’s Day!
        17 marca w ZPO w Modliszewicach to niezwykle zielony dzień! ☘️☘️☘️☘️☘️
      • Happy Saint Patrick’s Day!
        17 marca w ZPO w Modliszewicach to niezwykle zielony dzień! ☘️☘️☘️☘️☘️
        Uczniowie wraz z nauczycielem języka angielskiego panią Kariną Dziubą, panią Dyrektor Anetą Kijewską oraz Gronem Pedagogicznym, celebrują dzień św. Patryka, jednocześnie promując kulturę krajów anglojęzycznych. Dzień obfituje w różnorodne atrakcje i konkursy. Uczniowie tańczą irlandzki taniec „leprechaun dance” oraz uczestniczą w poszukiwaniu złotych monet i koniczynek. Sale lekcyjne w ramach konkursu „Najpiękniejsza zielona klasa” zostały przystrojone w symbole św. Patryka. ☘️☘️☘️🪙🌟Rezultaty są niezwykle imponujące. Uczniowie mają przy tym dobrą zabawę!
        Z okazji tego irlandzkiego święta, życzymy wszystkim wspaniałego Zielonego Dnia Św. Patryka!
        Enjoy this very green Day!