• Ognisko kl. II-III

• 26.09.2022 09:16
      • W dniu 6 wrzesnia odbylo sie w naszej szkole ognisko integracyjne uczniow klasy II oraz III zorganizowane przez wychowawcow Pania Marzenę Janczyk, Agatę Kowalczyk oraz Dorotę Sackiewicz. Spotkanie było okazją do wspólnej zabawy oraz bliższego poznania sie. Podczas pieczenia ziemniakow dzieci brały udzial w zabawach i konkurencjach sportowych z wykorzystaniem piłek, skakankę, chusty animacyjnej. Po ogromnej dawce pozytywnych emocji wszyscy wzięli udział w pieczeniu kiełbasek i degustacji ziemniaków. Wspólna zabawa na tyle spodobala sie uczniom, ze planujemy nastepne ognisko z okazji zblizajacego sie dnia Chłopaka.