• Szalony wiosenny tydzień

• 25.03.2024 10:46
      • 18 marca 2024r.w naszej szkole, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami ogłosił Szalony WIosenny Tydzień.
      • W dniu 17.03 obchodzimy Dzień Świętego Patryka/ Saint Patrick's Day.
        Mimo, że święto wypadło w niedzielę, nasza szkoła świętowała i kultywowała brytyjską kulturę 18 marca.
        Uczniowie tańczyli irlandzkie układy, szukali złotych monet, słodkości oraz prezentowali własnoręcznie wykonane garnki ze złotem.
        Dzień obfitował w wiele atrakcji, a szkoła tętniła radością w kolorze zielonym.🍀🍀🍀
        Szalony wiosenny tydzień trwa!
        19 marca nasi uczniowie przyszli do szkoły bez plecaka, a 20 marca w fantazyjnych fryzurach 👩🏼‍🦱🧑🏻‍🦰👩🏼‍🦰👩🏻‍🦳💇🏽‍♀️
        21 marca uczniowie klasy 2 solidaryzowali się z osobami z zespołem Downa.
        Założyli różne kolorowe skarpetki, omawiali książkę „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, oraz projektowali jedenastą skarpetkę🧦.
        Świętowaliśmy również nadejście wiosny 🌺🌸🌼🍀w niezwykle ciekawych strojach.... 🤩
        🌸🌺🌼🍀Szalony Wiosenny Tydzień zakończyliśmy w kapciach ☺️ 🩴👡🥿