• Ognisko kl. II-III

• 26.09.2022 09:16
        • W dniu 6 wrzesnia odbylo sie w naszej szkole ognisko integracyjne uczniow klasy II oraz III zorganizowane przez wychowawcow Pania Marzenę Janczyk, Agatę Kowalczyk oraz Dorotę Sackiewicz.
        • XIV Wojewódzki Konkurs Chórów

• 23.05.2022 10:15
        • Przedszkolny chór Ósemeczki na
          XIV Wojewódzkim Konkursie Chórów Regionu Świętokrzyskiego Projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska 2022.
        • Dzień św. Patryka w naszej szkole.

• 21.03.2022 12:02
        • Happy Saint Patrick’s Day!
          17 marca w ZPO w Modliszewicach to niezwykle zielony dzień! ☘️☘️☘️☘️☘️
          Uczniowie wraz z nauczycielem języka angielskiego panią Kariną Dziubą, panią Dyrektor Anetą Kijewską oraz Gronem Pedagogicznym, celebrują dzień św. Patryka, jednocześnie promując kulturę krajów anglojęzycznych.
        • "Dzień bez plecaka"

• 21.03.2022 11:54
        • Torby, walizki, koszyki, skrzynki a nawet wózki dla lalek można było dziś spotkać na szkolnym korytarzu. „Dzień bez plecaka” w oryginalnym stylu 😊👍💼🛍🧳👜🛒